iQard sp. z o.o. to innowacyjne spojrzenie na ochronę radiologiczną, które jest efektem połączenia pasji i dekad doświadczeń zespołu, który stanowi największą wartość organizacji. Nasz zespół to połączenie specjalistów fizyków medycznych, ekonomistów, specjalistów od marketingu i prawników, dzięki czemu nasza oferta uwzględnia wszystkie obszary istotne dla organizacji, które nam zaufały.

Nasza oferta w zakresie pomiaru stężenia radonu w powietrzu skierowana jest do:

  1. Pracodawców prywatnych prywatnych i publicznych (pomiar w miejscu pracy)
  2. Deweloperów oddających do użytku nowe budynki mieszkalne oraz biurowe
  3. Spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych
  4. Zarządców nieruchomości prywatnych i komercyjnych
  5. Właścicieli domów i budynków mieszkalnych
  6. Inwestorów i generalnych wykonawców

Firma powstała w 2020 roku jako odpowiedź na wyzwania stawiane przed Tobą przez nową ustawę Prawo Atomowe (wraz ze wszystkimi przepisami wykonawczymi).
Największym obecnie wyzwaniem dla naszych partnerów, to obowiązkowe pomiary stężenia radonu w miejscach pracy oraz w pomieszczeniach przeznaczonych na pobyt ludzi (budynki mieszkalne).

Oprócz pomiarów radonu bardzo mocno koncentrujemy się na ochronie radiologicznej
w medycynie i wykonujemy wszystkie obowiązki, jakie nowa ustawa Prawo Atomowe nakłada na fizyka medycznego w jednostce medycznej. W ramach naszej specjalizacji kompleksowo obsługujemy odbiory pracowni rtg (wykonujemy projekty osłon stałych oraz pomiary rozkładu mocy dawki wokół pracowni, współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami wykonującymi testy specjalistyczne aparatury rtg, koordynujemy odbiory przez sanepid). 

Ponieważ nasi specjaliści fizycy medyczni funkcjonują na rynku od niemal 20 lat, znamy zalety i wady sprzętu niemal każdego producenta i wszystkich modalności. To doświadczenie sprawia, że skutecznie pomagamy również na etapie doboru i konfiguracji sprzętu w trakcie procesu zakupu. Jako zwolennicy zasady win win, rekomendujemy rozwiązania, które podwyższają standard pracy placówek diagnostycznych oraz zagwarantują bezpieczeństwo pacjentom
i personelowi, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa ekonomicznego waszych organizacji.

Zapraszamy do współpracy

Michał Regulski – Prezes Zarządu